Pleťová ošetření BABOR

Z lásky ke kráse,
z vášně pro BABOR

Historie kosmetiky BABOR, která si rychle získala přízeň milovníků profesionální péče o pleť, se začala psát v roce 1956 v německém Kolíně nad Rýnem. Chemik Dr. Michael Babor tehdy vyvinul dnes již legendární HY-ÖL, hydrofilní (neboli vodorozpustný) čisticí olej, který se stal základním stavebním kamenem řady inovativních kosmetických produktů.

Byl to ale až lékárník Dr. Leo Vossen, jenž na aktivní ingredienci získal patent, jeho následovníci ji pak proslavili po celém světe. BABOR zůstává rodinnou firmou a uznávanou značkou, za jejímiž produkty – včetně ikonických ampulí s výjimečně vysokou koncentrací účinných látek a okamžitě viditelnými účinky – stojí dobře podložený vědecký výzkum.

Vyzkoušejte BABOR v kombinaci s našimi rituály péče o pleť a už nikdy se neohlédnete zpět.

Posedlost rituály

Vyberte si ten pravý
obřad pro vás

S jakým pocitem od nás odcházejí naše zákaznice

Ošetření kosmetikou BABOR v salonu Essentia si nemůžu vynachválit. Oceňuji nejen výběr značky, která je sázkou na jistotu, ale také naprosto profesionální přístup salonu. Celý zážitek byl prostě úžasný! Kosmetička byla příjemná a věnovala se mi od první do poslední minuty, ošetření bylo relaxační a zároveň účinné. Má pleť byla okamžitě po proceduře neuvěřitelně čistá, hydratovaná a svěží. Do salonu se určitě vrátím a doporučuji ho každé ženě, která si chce dopřát skutečně kvalitní péči.

Kamila Melicharová

Měla jsem možnost vyzkoušet kosmetické ošetření s produkty BABOR v salonu Essentia a byla jsem naprosto nadšená. Atmosféra salonu je velmi příjemná a personál profesionální a milý. Paní kosmetička mi podrobně vysvětlila celý průběh ošetření a poskytla mi péči přesně na míru potřebám mé pleti. Pro proceduře jsem se cítila jako znovuzrozená – moje pleť byla jako proměněná, hladká a mladistvá. V Essentia jsem určitě nebyla naposledy, už teď se těším, až se tam vrátím.

Dagmar Korbová

Salon Essentia jsem navštívila nedávno, abych konečně vyzkoušela kosmetiku BABOR, o které jsem toho tolik slyšela, a musím říct, že jsem byla ohromena. Přivítala mě vstřícná a milá paní kosmetička, která se mi od prvního okamžiku profesionálně věnovala. Samotné ošetření bylo relaxační, ale také efektivní – výsledky jsem na své pleti viděla okamžitě. Essentia je mým novým oblíbeným místem, kam se budu ráda vracet. Děkuji za profesionální přístup a salon vřele doporučuji.

Lucie Potůčková

Udělejte krok
ke kráse a harmonii

Máte dotaz? Napište nám, obratem ho zodpovíme.
Chcete se rovnou objednat? Vyberte si z našich služeb a budete odcházet jako znovuzrození.

  • Kosmetické ošetření pleti Babor
  • Tělové ošetření Babor
  • Skulptrálně bukální masáž obličeje
  • Ošetření pleti Geneo
  • Epilace LYCON
  • Další služby