Ošetření BABOR
LUXURY ANTI-AGING

Luxusní péče proti vráskám

Produkty ANTI-AGING pomáhají zpomalovat přirozené (vnitřní) stárnutí pleti i to způsobené vnějšími vlivy prostředí. Jsou navrženy speciálně pro individuální potřeby pleti a podporují její přirozené regenerační procesy. Obsahují cílené aktivní složky, které pleť posilují a pečlivě chrání před škodlivými vlivy, ta díky tomu získává hladší, pružnější, svěžejší a mladistvější vzhled.


BABOR HSR®Extra

Luxusní péče proti vráskám a ztrátě elasticity s fleecovými maskami. S komplexem HSR LIFTING, kombinujícím šest vybraných, vysoce účinných látek pro individuální lifting a viditelně hladší, plnější a pevnější pleť. Vhodná pro všechny typy pleti

Skladba ošetření:
čištění + zahřívací maska + peeling + BABOR ampule + fleecová maska + oční krém + závěrečný krém + související úkony (hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí)

Doba ošetření
1 hodina a 45 minut

Cena
1 790 Kč


DOCTOR BABOR Silver Foil Mask Treatment

Ošetření pleti maskou ze stříbrné folie s okluzivním účinkem, vyhlazující, vyživující a vypínající pleť. Kombinace nízké a vysoké molekulové hmotnosti kyseliny hyaluronové pro intenzivní a dlouhodobou hydrataci

Skladba ošetření:
čištění + zahřívací maska + enzymatický peeling + BABOR ampule + masáž + stříbrná maska + oční krém + závěrečný krém + související úkony (hloubkové čištění čištění ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí)

Doba ošetření
1 hodina a 45 minut

Cena
1 790 Kč


OŠETŘENÍ S ČISTÝM KOLAGENEM – Doctor Babor Biomatrix Mask Treatment

Oblíbené ošetření proti vráskám. Maska s kolagenem na obličej a jedna ampule nabitá koncentrovanými látkami navíc pro zpevnění kontur tváře, podporu tvorby kolagenu a větší pevnost a elasticitu pleti

Skladba ošetření:
čištění + zahřívací maska + enzymatický peeling + BABOR ampule + masáž + kolagenová maska + oční krém + závěrečný krém + související úkony (hloubkové čištění čištění ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí)

Doba ošetření
1 hodina a 45 minut

Cena
1 790 Kč

S jakým pocitem od nás odcházejí naše zákaznice

Ošetření kosmetikou BABOR v salonu Essentia si nemůžu vynachválit. Oceňuji nejen výběr značky, která je sázkou na jistotu, ale také naprosto profesionální přístup salonu. Celý zážitek byl prostě úžasný! Kosmetička byla příjemná a věnovala se mi od první do poslední minuty, ošetření bylo relaxační a zároveň účinné. Má pleť byla okamžitě po proceduře neuvěřitelně čistá, hydratovaná a svěží. Do salonu se určitě vrátím a doporučuji ho každé ženě, která si chce dopřát skutečně kvalitní péči.

Kamila Melicharová

Měla jsem možnost vyzkoušet kosmetické ošetření s produkty BABOR v salonu Essentia a byla jsem naprosto nadšená. Atmosféra salonu je velmi příjemná a personál profesionální a milý. Paní kosmetička mi podrobně vysvětlila celý průběh ošetření a poskytla mi péči přesně na míru potřebám mé pleti. Pro proceduře jsem se cítila jako znovuzrozená – moje pleť byla jako proměněná, hladká a mladistvá. V Essentia jsem určitě nebyla naposledy, už teď se těším, až se tam vrátím.

Dagmar Korbová

Salon Essentia jsem navštívila nedávno, abych konečně vyzkoušela kosmetiku BABOR, o které jsem toho tolik slyšela, a musím říct, že jsem byla ohromena. Přivítala mě vstřícná a milá paní kosmetička, která se mi od prvního okamžiku profesionálně věnovala. Samotné ošetření bylo relaxační, ale také efektivní – výsledky jsem na své pleti viděla okamžitě. Essentia je mým novým oblíbeným místem, kam se budu ráda vracet. Děkuji za profesionální přístup a salon vřele doporučuji.

Lucie Potůčková

Udělejte krok
ke kráse a harmonii

Máte dotaz? Napište nám, obratem ho zodpovíme.
Chcete se rovnou objednat? Vyberte si z našich služeb a budete odcházet jako znovuzrození.

  • Kosmetické ošetření pleti Babor
  • Tělové ošetření Babor
  • Skulptrálně bukální masáž obličeje
  • Ošetření pleti Geneo
  • Epilace LYCON
  • Další služby