Ošetření DOCTOR BABOR PRO

Péče, která uspokojí
i tu nejnáročnějí pokožku

DOCTOR BABOR PRO je prozatím nejúčinnější péčí od BABOR. Jedinečná řada nabízí profesionální ošetření za pomoci inovativních [AHA] intenzivních peelingů a splní vysoké nároky i té nejnáročnějších pleti.


DOCTOR BABOR PRO TheraPRO CE Treatment

Ošetření pro stresovanou, napjatou a citlivou pleť a pleť s potřebou ochrany. Intenzivní podpora ceramidů pro cílené posílení a vyhlazení kůže a zdravě vypadající odstín pleti

Skladba ošetření:
čištění +AHA peeling + DOCTOR BABOR sérum + krém se šesti lipidy podobnými přirozeným lipidům, ceramidy a pleťovou maskou Silver Power Foil + oční krém + závěrečný krém + související úkony (hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí)

Doba ošetření
1 hodina a 30 minut

Cena
1 890 Kč


DOCTOR BABOR PRO TheraPRO C Treatment

Ošetření proti unaveně vypadající pleti a nerovnoměrnému odstínu pokožky pro vitální, hebkou a sjednocenou pleť

Skladba ošetření:
čištění + 10% AHA peeling a 20% vitamín C + oční krém + závěrečný krém + souvisejicí úkony (hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí)

Doba ošetření
1 hodina a 30 minut

Cena
1 890 Kč


DOCTOR BABOR PRO TheraPRO EGF Treatment

Ošetření pro pleť se ztrátou objemu, elasticity a potřebou redukce vrásek. Pro posílení a vyhlazení pleti a lifting proti stárnutí

Skladba ošetření:
čištění + koncentrované sérum EGF obsahující speciální peptidy, které v pokožce aktivují růstové faktory + PRO RX Lift Effect mask – aktivní maska s mechanickým efektem + oční krém + závěrečný krém + související úkony (hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí)

Doba ošetření
1 hodina a 30 minut

Cena
1 890 Kč

S jakým pocitem od nás odcházejí naše zákaznice

Ošetření kosmetikou BABOR v salonu Essentia si nemůžu vynachválit. Oceňuji nejen výběr značky, která je sázkou na jistotu, ale také naprosto profesionální přístup salonu. Celý zážitek byl prostě úžasný! Kosmetička byla příjemná a věnovala se mi od první do poslední minuty, ošetření bylo relaxační a zároveň účinné. Má pleť byla okamžitě po proceduře neuvěřitelně čistá, hydratovaná a svěží. Do salonu se určitě vrátím a doporučuji ho každé ženě, která si chce dopřát skutečně kvalitní péči.

Kamila Melicharová

Měla jsem možnost vyzkoušet kosmetické ošetření s produkty BABOR v salonu Essentia a byla jsem naprosto nadšená. Atmosféra salonu je velmi příjemná a personál profesionální a milý. Paní kosmetička mi podrobně vysvětlila celý průběh ošetření a poskytla mi péči přesně na míru potřebám mé pleti. Pro proceduře jsem se cítila jako znovuzrozená – moje pleť byla jako proměněná, hladká a mladistvá. V Essentia jsem určitě nebyla naposledy, už teď se těším, až se tam vrátím.

Dagmar Korbová

Salon Essentia jsem navštívila nedávno, abych konečně vyzkoušela kosmetiku BABOR, o které jsem toho tolik slyšela, a musím říct, že jsem byla ohromena. Přivítala mě vstřícná a milá paní kosmetička, která se mi od prvního okamžiku profesionálně věnovala. Samotné ošetření bylo relaxační, ale také efektivní – výsledky jsem na své pleti viděla okamžitě. Essentia je mým novým oblíbeným místem, kam se budu ráda vracet. Děkuji za profesionální přístup a salon vřele doporučuji.

Lucie Potůčková

Udělejte krok
ke kráse a harmonii

Máte dotaz? Napište nám, obratem ho zodpovíme.
Chcete se rovnou objednat? Vyberte si z našich služeb a budete odcházet jako znovuzrození.

  • Kosmetické ošetření pleti Babor
  • Tělové ošetření Babor
  • Skulptrálně bukální masáž obličeje
  • Ošetření pleti Geneo
  • Epilace LYCON
  • Další služby