Ošetření GeneO

Nová generace kyslíkové terapie OxyGeneo

Inovativní metoda péče o pleť vás vrátí v čase. Jedinečné třífázové ošetření vyživí a okysličí pokožku zevnitř a z její svrchní vrstvy odstraní odumřelé kožní buňky. Výsledkem je zpevněná, vyhlazená a vypnutá pleť a viditelná redukce jemných vrásek a dalších projevů stárnutí hned po prvním zákroku.

Aplikace ingrediencí za pomoci speciálních hlavic


Ošetření GeneO GLAM Facial

Ošetření obličeje bohaté na zlato pro zabránění ztrátě kolagenu, zvýšení elasticity, pevnosti a tónování pokožky

Luxusní péče pro zralou pleť obsahující čisté zlato, peptidový komplex a aminokyseliny z hedvábí. Urychluje fungování kožních buněk, zjemňuje vrásky, zpevňuje a vyhlazuje pokožku a dodává pleti hydrataci, zdravý lesk a vitalitu.

Doba ošetření
1 hodina 15 minut

Cena ošetření
1 990Kč


Ošetření GeneO HYDRATE Facial

Ošetření pro osvěžení a oživení suché a matné pokožky pro hydratovanou, zářící a mladistvě vypadající pleť

Terapie za pomoci séra pro osvěžení, oživení a hydrataci pleti dosažených okysličovací kúrou GeneO HYDRATE OxyPod s jedinečným hydratačním komplexem a aktivními složkami jako vitamíny B a E, kyselina hyaluronová, aquaxyl (přírodní anti-dehydratační štít pleti), marulový olej (významný přírodní antioxydant) a riboxyl (přírodní sacharid k obnově buněčné energie). 

Doba ošetření
1 hodina 15 minut

Cena ošetření
1 990Kč


Ošetření GeneO BALANCE Facial

Ošetření pro hloubkové čištění, zklidnění a zlepšení textury a vzhledu mastné a aknózní pleti

Péče o pleť GeneO BALANCE OxyPod s obsahem bambusového uhlí pro detoxikační účinek, extraktu Camu-Camu pro vitamíny a antioxidanty a kyseliny mandlové pro ošetření pokožky náchylné k akné. Léčivý účinek doplňuje GeneO BALANCE Serum se silnými antioxidanty, vitamíny, živinami a čisticími přísadami jako kyselina salicylová, peptidy, jojobový a arganový olej, výtažky z vanilky a přesličky a přírodního azeloglicinu pro pozitivní vliv na funkci mazových žláz.

Doba ošetření
1 hodina 15 minut

Cena ošetření
1 990Kč


GeneO REVIVE Facial

Ošetření pro osvěžení matné pleti, redukci jemných linií a zlepšení celkové struktury a vzhledu pokožky

Terapie pomocí GeneO REVIVE OxyPod s obsahem červených řas, silného antioxidantu s účinkem proti stárnutí, kyseliny kafeové a retinolu pro ošetření známek stárnutí a omlazení pleti. Příznivý účinek doplňuje GeneO REVIVE Serum s přísadami pro podporu produkce kolagenu a snížení známek stárnutí jako Peptides komplex a Edelweiss, živiny a vitamíny (komplex jojobového a arganového oleje, komplex extraktu vanilky a přesličky).

Doba ošetření
1 hodina 15 minut

Cena ošetření
1 990Kč


GeneO DETOX Facial

Ošetření pro posílení ochranné bariéry pleti před volnými radikály a jinými poškozeními z životního prostředí a zpomalení nástupu známek stárnutí

Péče o pleť s využitím GeneO DETOX OxyPod s extraktem ze zeleného čaje se silnými antioxidanty pro ochranu pokožky a napnutější, svěží a omlazenou pleť s tělu vlastním glukonátem měďnatým, významným pro udržování pojivové tkáně, pigmentaci vlasů a pokožky. Ochranný účinek posiluje GeneO DETOX Serum s aktivními složkami jako alantoin, vitamín E, jedinečný uklidňující komplex, olej z maruly a extrakt z leknínu.

Doba ošetření
1 hodina 15 minut

Cena ošetření
1 990Kč


Ošetření Geneo ILLUMINATE Facial

Geneo ILLUMINATE OxyPod obsahuje kyselinu kojovou a vitamín C pro rovnoměrný tón pleti, stejně jako extrakt z opuncie a z mrkve pro zvlhčení a vyhlazení pokožky.

Geneo ILLUMINATE Serum doplňuje účinek ošetření silnými zjasňujícími přísadami, jako jsou výtažky z kůry stromů a deriváty aminokyselin, a dále zvlhčujícími přísadami a živinami, jako jsou triglyceridy, komplex jojobového a arganového oleje a komplex extraktu vanilky a přesličky.

Doba ošetření
1 hodina 15 minut

Cena ošetření
1 990Kč

Udělejte krok
ke kráse a harmonii

Máte dotaz? Napište nám, obratem ho zodpovíme.
Chcete se rovnou objednat? Vyberte si z našich služeb a budete odcházet jako znovuzrození.

  • Kosmetické ošetření pleti Babor
  • Tělové ošetření Babor
  • Skulptrálně bukální masáž obličeje
  • Ošetření pleti Geneo
  • Epilace LYCON
  • Další služby