Ošetření BABOR SKINOVAGE

Pro silnou, zářivou
a zdravě vypadající pleť

Všechny produkty SKINOVAGE mají čisté složení a obsahují alespoň 90 % složek přírodního původu. Jsou vyvíjeny a vyráběny v souladu s přísnými standardy kvality BABOR. Neobsahují parabeny, silikony, mikroplasty ani syntetické polymery, minerální oleje, PEG, laktózu nebo lepek. Všechna složení jsou veganská.


BABOR Classic

Základní ošetření produkty řady SKINOVAGE

Skladba ošetření:
čištění + zahřívací maska + peeling + BABOR ampule + krémová maska + oční krém + závěrečný krém + související úkony (hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí)

Doba ošetření
60 minut

Cena
1 090 Kč


BABOR Intensive

Intenzivní ošetření pleti produkty řady SKINOVAGE

Skladba ošetření:
čištění + zahřívací maska + enzymatický peeling + BABOR ampule + masáž + krémová maska + oční krém + závěrečný krém + související úkony (hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí)

Doba ošetření
1 hodina a 45 minut

Cena
1 250 Kč


BABOR Ampoule Effect

Intenzivní péče ampulemi SKINOVAGE – okamžitý zkrášlující efekt pro ty co spěchají

Skladba ošetření:
čištění + zahřívací maska + peeling + aplikace 3 intenzivních dávek ampulí s kyselinou hyaluronovou + závěrečný krém (hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí)

Doba ošetření
40 minut

Cena
1 390 Kč


BABOR Extra

Ošetření pleti řadou SKINOVAGE vylepšené o bio-celulózovou masku z fermentovaného kokosového mléka pro ještě větší hydrataci, zklidnění pleti a redukci vrásek způsobených dehydratací

Skladba ošetření:
čištění + zahřívací maska + enzymatický peeling + BABOR ampule + masáž + bio-celulózová maska + oční krém + závěrečný krém + související úkony (hloubkové čištění čištění ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí)

Doba ošetření
1 hodina a 45 minut

Cena
1 590 Kč


BABOR Algae Peel Off

Ošetření pleti se speciální pleťovou alginátovou maskou na principu rostlinných výtažků z mořské řasy Spiruliny. Pro stimulaci buněčné aktivity, vypnutí tkáně a regulaci rovnováhy vlhkosti

Skladba ošetření:
čištění + zahřívací maska + peeling + BABOR ampule + alginátová maska s výtažkem z mořské řasy + oční krém + závěrečný krém + související úkony (hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí)

Doba ošetření
1 hodina a 45 minut

Cena
1 590 Kč


BABOR Mimical Control

Ošetření pleti s mimickými vráskami speciálními sheet maskami pro oblast kolem očí a úst. Příjemně chladí, hydratuje, uvolňuje, zklidňuje

Skladba ošetření:
čištění + zahřívací maska + enzymatický peeling + BABOR ampule + masáž + speciální sheet maska + oční krém + závěrečný krém + související úkony (hloubkové čištění čištění ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí)

Doba ošetření
1 hodina a 45 minut

Cena
1 590 Kč


BABOR Teens

Ošetření vhodné pro mladou problémovou pleť. Hloubkové čištění pleti, hydratace, rozjasnění

Skladba ošetření:
čištění + zahřívací maska + enzymatický peeling + hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí + ampule + maska (úprava obočí)

Doba ošetření
1 hodina a 30 minut

Cena
890 Kč

S jakým pocitem od nás odcházejí naše zákaznice

Ošetření kosmetikou BABOR v salonu Essentia si nemůžu vynachválit. Oceňuji nejen výběr značky, která je sázkou na jistotu, ale také naprosto profesionální přístup salonu. Celý zážitek byl prostě úžasný! Kosmetička byla příjemná a věnovala se mi od první do poslední minuty, ošetření bylo relaxační a zároveň účinné. Má pleť byla okamžitě po proceduře neuvěřitelně čistá, hydratovaná a svěží. Do salonu se určitě vrátím a doporučuji ho každé ženě, která si chce dopřát skutečně kvalitní péči.

Kamila Melicharová

Měla jsem možnost vyzkoušet kosmetické ošetření s produkty BABOR v salonu Essentia a byla jsem naprosto nadšená. Atmosféra salonu je velmi příjemná a personál profesionální a milý. Paní kosmetička mi podrobně vysvětlila celý průběh ošetření a poskytla mi péči přesně na míru potřebám mé pleti. Pro proceduře jsem se cítila jako znovuzrozená – moje pleť byla jako proměněná, hladká a mladistvá. V Essentia jsem určitě nebyla naposledy, už teď se těším, až se tam vrátím.

Dagmar Korbová

Salon Essentia jsem navštívila nedávno, abych konečně vyzkoušela kosmetiku BABOR, o které jsem toho tolik slyšela, a musím říct, že jsem byla ohromena. Přivítala mě vstřícná a milá paní kosmetička, která se mi od prvního okamžiku profesionálně věnovala. Samotné ošetření bylo relaxační, ale také efektivní – výsledky jsem na své pleti viděla okamžitě. Essentia je mým novým oblíbeným místem, kam se budu ráda vracet. Děkuji za profesionální přístup a salon vřele doporučuji.

Lucie Potůčková

Udělejte krok
ke kráse a harmonii

Máte dotaz? Napište nám, obratem ho zodpovíme.
Chcete se rovnou objednat? Vyberte si z našich služeb a budete odcházet jako znovuzrození.

  • Kosmetické ošetření pleti Babor
  • Tělové ošetření Babor
  • Skulptrálně bukální masáž obličeje
  • Ošetření pleti Geneo
  • Epilace LYCON
  • Další služby