...salon, který Vás promění Náš kosmetický salon používá vynikající německou kosmetiku Babor.

Kosmetický salon Essentia Pardubice

Kosmetický salon Essentia Pardubice svým zákazníkům nabízí ošetření pleti, těla a líčení. Při ošetření je použita vysoce kvalitní kosmetika BABOR, kterou kosmetický salon Essentia Pardubice také prodává a je výdejním místem pro BABOR e-shop.

Kosmetika Babor

Německá kosmetika BABOR, kterou používá kosmetický salon Essentia Pardubice, má více než padesátiletou tradici. Kosmetika BABOR je vyvíjena ve vlastních výzkumných laboratořích firmy BABOR a není testována na zvířatech. Ošetření a kosmetika BABOR jsou díky své unikátnosti patentovány. Kosmetika BABOR je používána v luxusních lázních ve více než třiceti zemích světa (např. Mariánské lázně, Falkensteiner Grand Spa hotel atd.). Kosmetika BABOR = záruka kvality.

Ošetření pleti

Při ošetření pleti používá kosmetický salon Essentia Pardubice základní péči řadou SKINOVAGE PX od BABOR, která obsahuje speciální  ingredience, které vyhovují a pomáhají danému typu pleti. V kosmetickém salonu také provádíme luxusní ošetření řadou HSR lifting, ReVersive a Secreation. Ošetření pleti – to je i péče o tělo: peelingy, zábaly, koupele, ošetření pleti na rukách, péče o nohy a depilace.

Líčení

Kosmetický salon Essentia Pardubice provádí denní líčení, líčení pro svatbu a další slavnostní příležitosti. Pro líčení je použita dekorativní kosmetika BABOR, zvýrazňující Vaši individuální krásu. BABOR líčení je navíc ideálně sladěna díky BABOR MAKE UP SYSTÉMU.

BABOR e-shop

Kosmetický salon Essentia Pardubice je také výdejním místem pro kosmetiku z e-shopu BABOR.